Brukalas komentaruose?

Šiuo metu tiek Lietuvoje tiek visame pasaulyje yra populiaru rašant komentarus kituose tinklalapiuose/bloguose palikti atgalinę nuorodą į savo svetainę ir taip gauti šiek tiek naudos atgal. Tokiu būdų tai kartais tapdavo pasipelnymo šaltiniu, rašant nesusijusius komentarus buvo galima surinkti nemažai atgalinių nuorodų iš įvairiausio plauko svetainių ir taip pakilti pozicijomis aukštyn paieškos sistemose. Tačiau panašu, kad tokiam marketingo planui ateina galas. Google šiuo metu dirba ties tuo, kaip atskirti naudingus ir automatinius komentarus ir taip nubausti svetaines kurios bando pakilti pozicijose spam’indamos kitų blog’us/tinklapius.

Panašu, kad greitu metu iš rinkos dings dar vienas black hat seo paslaugų paketas (high pr blog commenting service). Primenu, panaši situacija ištiko ir web direktorijų savininkus (directory submition service). Google didžiajai daliai direktorijų numušė PR, taip dingo prasmė jose talpinti nuorodas.

Baigiamąjai eilutei – Google toliau demonstruoja pastangas siekdama užtikrinti kuo tikslesnius rezultatus savo vartotojams. Daugiau oficialiame google blog’e.

VN:F [1.9.5_1105]
+5

 1. avatar Vytas

  Google labai daug stengiasi.

  Mano pozicija:
  1. jeigu komentaruose yra spam zodziai, vienam komentare daugiau nei viena nuoroda – tokiu atveju galima ijungti filtra.

  2. Jeigu iseinamuju nuorodu nera daugiau nei sakykim 50 – tokiu puslapiu isvis nelabai judins.

  Tuose paketuose kurie yra parduodami yra labai „nutrinti“ puslapiai, kur praktiskai tik spamas.

  Komentavimas visvien yra ir bus efektyvus dalykas indexavimui.

  Viskas veikia. Svarbu tik daryti ir daryti.

  VA:F [1.9.5_1105]
  +6
 2. avatar Kasparas

  O man idomu kaip tada su konkurencija ? Ar nebus taip, kad konkuruojančiu puslapiu savinkai tokiu budu pradės kenkti savo konkurentams ?

  VA:F [1.9.5_1105]
  +5
 3. avatar Nerijus

  Pritariu tik dėl to, kad pats kartais gaudavau daug komentarų spamo, bet šeip palikti nuorodas nematau nieko blogo :)

  VA:F [1.9.5_1105]
  +1
 4. avatar Sausainis

  Spamas komentaruose – interneto šiukšlės, bet su „labai tobulu“ google algoritmu tai ir toliau išlieka veiksmingu būdu be didelio biudžeto kilstelėti savo tinklalapio reitingus. Tik reikia panaudoti savo galva ir rasti kur naudingai įdėti atgalines nuorodas.

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 5. avatar Filmai Online

  Cia gal ir yra tiesos bet ta google korumpuota kaip ir visa kita sitame pasauly ji laiko pirmuose savo puslapiuose tai kas jei nauda nesa as zinoma nesneku apie LT saitus pasauliniu mastu.

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 6. avatar prekes kudikiams

  dabar google imasi priemonių sudoroti turinio kopijuotojus, po pasutinio algoritmo atnaujinimo daug puslapių su kopijuotu turiniu paieškos sistemoje krito žemyn.
  Google švarinasi :)

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 7. avatar Receptas

  Na manau googl’e dirba ne durniai ir patobulins puikiai algoritmą. Na per dieną tenka ištrinti iš vieno tinklapio po keletą komentarų su nuorodom „buy viagra“ ir pan. Tai gal ir neblogai visai bus :)

  VA:F [1.9.5_1105]
  +1
 8. avatar Laurynas

  Būtent dėl to, komentarų kontroliavimas negali būti įmanomas! Todėl arba viskas lieka kaip buvę, arba google visiškai nustos indeksuoti komentarų blog’us.
  Nematau kitų alternatyvų :)

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 9. avatar viz3

  Internetas be nuorodų yra tas pats, kas popierinis „Šeimininkės kalendorius“.

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 10. avatar vairo perkelimas

  Galiu pasakyti tik tai, kad pasirodo imatektianoma per 20 dienu patekti i 3 google vieta. galiu pasakyti kaip…

  VA:F [1.9.5_1105]
  0

Jūsų atsiliepimas

Gairės: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .