Google įrankiai

Visiem besirūpintiems savo tinklapio būkle rekomenduojame įregistruoti tinklapį Google įrankių skiltyje.

Google Webmaster tools – tai puikus įrankis stebėti tinklapio būklei, įvairioms indeksavimo statistikoms, taip pat Google įrankių skilties pagalba galėsite patalpinti tinklapio žemėlapį.

Žemiau straipsnyje apžvelgsime pagrindinius ir svarbiausius Google įrankius. Taip pat pateiksime meniu punktus į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį.

Set geographic target

Labai svarbi skiltis .com/.net/.org/.info ir kitų konkrečiai šaliai nepriskirtų domenų savininkams.

Ši skiltis leidžia šiuos domenus priskirti konkrečiai šaliai, šiuo atveju – Lietuvai. Tai leidžia pasiekti geresnių rezultatų optimizuojant tinklapį vienam iš daugelio Google nacionalinių puslapių, mūsų atveju – google.lt

Google įrankiai

Set crawl rate

Ši skiltis skirta patyrusiems tinklapių savininkams. Jeigu jūsų tinklapis Google nuomone atitiks reikalavimus jums atsivers greitesnio indeksavimo galimybė. Greitesnis indeksavimas – nauji puslapiai greičiau pasirodo paieškos rezultatuose, to pasekoje automatiškai greičiau sulaukiamas naujas lankytojų srautas.

Google įrankiai

Set preferred domain

Viskas kaip ir paprasta. Jeigu tinklapio adresas su www ir be www, veda į vieną ir tą pačią vietą tai šis įrankis padės suvienodinti paieškos rezultatuose rodomus jūsų tinklapio puslapius. Tai iš dalies padės Google geriau suprasti tinklapio struktūrą ir tuo pačiu pagerės paieškos rezultatuose esantis tinklapio estetinis vaizdas.

Google įrankiai

Enhanced image search

Būtinas meniu punktas tinklapiams su integruotomis nuotraukų galerijomis, nuotraukų albumais ir visiems kitiems tinklapiams kurių turinį sudaro ne tik tekstas, bet ir konkrečios nuotraukos, paveiksliukai. Padėdami varnelę šiame meniu punkte jūs sutinkate, kad Google įtrauks tinklapyje esančius grafinius elementus į Google paveiksliukų paiešką (images.google.lt). Tai gali būti naujo lankytojų srauto priežastimi.

Google įrankiai

Apibendrinant, Google įrankiai nėra pagrindinis įrankis optimizuojant tinklapį ir siekiant aukštesnių pozicijų paieškos sistemose, tačiau Google įrankių pagalba atliekami tokie optimizacijos veiksniai kurių joks kitas įrankis neatliks.

Google įrankiai

https://www.google.com/webmasters/tools/

VN:F [1.9.5_1105]
+3

Jūsų atsiliepimas

Gairės: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .