Google PageRank Update!

Po beveik pusės metų laukimo šiandien (2009/10/30) įvyko Google PageRank update. Šis atnaujinimas taip pat paneigė iki šiol virusias diskusijas apie PR atšaukimą. Visa tai prasidėjo, kai Google panaikino PageRank rodymą „Google įrankiuose“ (Google webmaster tools), diskusijas dar paaštrino ir „David Naylor“ publikuotas straipsnis su cituota vieno iš Google inžinierių kalba, apie tai, kad žmonės skiria per daug dėmesio pagerank’ui, o jiems jau ilgą laiką nepavyksta įtikinti juos persigalvoti. Pagal jį Google PageRank daugiau klaidina webmaster’ius, nei suteikia kažkokios naudingos informacijos apie tinklapį, todėl jis turi būti panaikintas.

Kai ten bebūtų, bent ketvirtį mėtų dar tikrai su PageRank’u nesiskirsime, o kaip bus ištikrųjų parodys laikas. Kokia jūsų nuomonė apie šį PR update? Rezultatai?

VN:F [1.9.5_1105]
+4

 1. avatar Tomas

  Na turiu pr2 ir kažkaip esu gana patenkintas, kadangi svetainei nei pusmečio nėra, žiūrint kad youtube’s pr9/10 , o toks gigantas.Tai man kažkaip gerai yra turėti bent 2.Ateity manau iškilti bent iki 5, turėtų pavykti, nors šiaip kaip google sako ne pagerank’e esmė, o ar tavo svetainės gera, naudinga vartotojams, ko ir siekiu, visa kita seka iš paskos.

  VA:F [1.9.5_1105]
  +3
 2. avatar Juozapas

  PR šiaip visai įdomus dalykas, iš jo galima ir uždirbti. Kol kas turiu vieną PR2 ir kelis po PR1, bet anksčiau turėjau vieną PR3 :) Čia man buvo geras pasiekimas. Laukiu nesulaukiu kito updeito ir tikiuosi gerų rezultatų.

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 3. avatar Marius

  Kolkas PR neatsiranda :/

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 4. avatar Martynas

  Vakar pastebėjau, kad įvyko PR pasikeitimas. Mano svetaine Google toolbaras parodė, kad daugelis puslapio potemių įgavo PR 3 ir įvairūs subpage’ai įgavo PR 2 ir PR 1 :)

  VA:F [1.9.5_1105]
  +2
 5. avatar Filmai Online

  Na mes vis dar laukiam nors tema senoka bet jau metai laiko kaip laukiu :(

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 6. avatar Laurynas

  Gal kam teko girdėti apie 2011 PR atnaujinimą? Ar jis ivyko, ar dar ivyks? :) Pasidalinkit informacija ;)

  VA:F [1.9.5_1105]
  0

Jūsų atsiliepimas

Gairės: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .