Google švenčia dvyliktąjį gimtadienį

2010 metų rugsėjo 27 dieną kompanija „Google“ gali pasidžiaugti sulaukusi savo gimtadienio. Ši korporacija jau dvyliką metų yra populiariausia ir žinomiausia interneto „organic search“, elektroninio pašto, reklamos kampanijų, reklamos pardavimo srityse. Prieš dvyliką metų šioje korporacijoje dirbo tik du žmonės, t.y Larry Page ir Sergey Brin. Po dvylikos metų „Google“ nori dirbti kiekvienas kompiuterio programuotojas ir dizaineris. Google per mėnesį yra įvykdomos 15 000 000 000 paieškos užklausos ir skaičius didėja dienomis. Jau kitais metais rezultatas dvigubinsis ir kaip matome net nenustoja didėti. Įdomumo dėlei pasižiūrėjau, kiek energijos sunaudoja viena „Google“ paieška. Pamatęs išsižiojau iš nuostabos. Pavyzdžiui: jeigu dviejų savaičių Google paieškas iškeistume į elektros energiją – galėtume tris dienas apšviesti Las Vegas’ą.
Daugelis žmonių klausinėja: „Nesuprantu, Google yra paieškos sistema. Kaip ši korporacija uždirba pinigus?“. Atsakymas labai paprastas. Google turi savo vadinamąjį „AdWords“ padalinį, kuriame klientai gali reklamuoti savo internetinį puslapį už tai mokėdami pinigus. Taipogi Google reklamuodama savo klientų kampanijas suteikia galimybę užsidirbti puslapių administratoriams, kurie dėdami Google „ads’us“ gali užsidirbti pinigų už paspaudimą.
Vienareikšmiškai sveikiname „Google“ su gimtadieniu ir linkime gyvuoti dar ilgai ilgai.

VN:F [1.9.5_1105]
+3

 1. avatar Vilius

  Del teiginio, kad noretu ten dirbti visi, galeciau gincytis. As ten dirbt nenoreciau :D D Nemegstu monopolijos :D D

  VA:F [1.9.5_1105]
  -1
 2. avatar MartynasJ

  Nu kalbant apie salygas, kurias Googlas teikia dirbant tai ten visi norėtų dirbt. Jeigu pasiūlytų tau tai garantuoju, kad lėktum ten :)

  VA:F [1.9.5_1105]
  0

Jūsų atsiliepimas

Gairės: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .