Atgalinės nuorodos

Tai vienas iš pagrindinių optimizacijos paieškos sistemoms žingsnių, kurių būtina imties siekiant aukštesnių pozicijų paieškos sistemose. Reiktų pabrėžti, jog atgalinės nuorodos yra vienas iš pagrindinių kriterijų kuriais paieškos sistema Google remiasi skirstydama paieškos rezultatus.

Šiame straipsnyje paminėsiu kelis pagrindinius žingsnius kurie reikalingi siekiant pritraukti partnerių nuorodų mainams. Taip pat siūlau visiems pasidalinti savo žinomomis nuorodų mainų technologijomis.

 • Peržvelkite konkurencingų svetainių atgalines nuorodas.  Sudarykite sąrašą jums patrauklių svetainių. Laikui bėgant stenkitės susisiekti su svetainių savininkais ir pasiūlykite savo partnerystę.
 • Prieš bendraujant su svetainių savininkais įsitikinkite, kad ši atgalinė nuoroda tikrai bus naudinga jums ir tuo pačiu metu nešališkai įvertinkite savo pasiūlymą (ar patys pasiūlysite ką nors adekvačiai naudingo?)
 • Kokių sąlygų turite laikytis, kad nuoroda išliktų jūsų pasirinktame tinklapyje? (neperpildyti savo tinklapio partnerių nuorodomis, nekeisti nuorodos pozicijos ar kt.?)
 • Įsitikinkite ar tinklapis kuriame norite matyti atgalinę nuorodą yra tokios pat ar panašios temos. Tokiu būdu padidėja tikimybė gauti ne tik svorio paieškos sistemose, bet ir tikslingų lankytojų.
 • Peržvelkite partnerio tinklapyje jau esamas atgalines nuorodas. Ar jų ne per daug? Kokios jos?
 • Parinkite atitinkamą nuorodos tekstą. Nuorodos tekste įterpkite raktinių žodžių.
 • Atkreipkite dėmesį į poziciją kurioje bus patalpinta nuoroda. Nuoroda bus kur kas naudingesnė, jei bus patalpinta teksto lygyje, o ne tinklapio apačioje.

Kur ieškoti nuorodų mainų partnerių?

Visgi jeigu nepavyko asmeniškai susitarti dėl nuorodų mainų, paieškas siūlau tęsti bendruomenėse kuriuose suburta tikslinga auditorija tokiu pat tikslu – surasti partnerį nuorodų mainams. Sąraše žemiau pateiksiu kelias populiariausias Lietuvoje tinklapių savininkų susibūrimo vietas.

Nemokama atgalinė nuoroda – direktorijos!

Direktorijos yra gana paprastas ir nemokamas būdas gauti šiek tiek nemokamo „svorio“ ir lankytojų tinklapiui. Viskas ką reikia padaryti, tai išrinkti tinkamiausią kategoriją, tvarkingai ir išsamiai užpildyti aprašymo ir pavadinimo laukelius.

VN:F [1.9.5_1105]
+9

 1. avatar Nuoroda

  Paspaudus ant nuorodos
  affiliate.lt/forumdisplay.php?f=42
  nukelia į
  uzdarbis.lt/Reklamos-mainai-f177.html

  VA:F [1.9.5_1105]
  -1
 2. avatar admin

  Dėkui, nuoroda sutvarkyta.

  VN:F [1.9.5_1105]
  0
 3. avatar T-Law

  Teko skaityti jog Google neleidžia pardavinėti backlink’ų ar tai tiesa?

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 4. avatar Roms

  T-Law, taip tiesa.

  Net google svetainėje sukurta forma pranešimui apie apmokestinamas nuorodas.

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 5. avatar Markas

  Dar nemokamai galit nuorodą įdėt http://www.direktorija.lt :)

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 6. avatar JoKeRiS

  Sveiki,
  tai jeigu negalimas pardavimas tai reiskias, kad tai reikia daryti „slapcia“ arba tiesiog keistis? Keistis, kiek suprantu leidziama, taip?

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 7. avatar admin

  Taip nuorodų mainai nėra neleidžiami, tačiau kaip minėjau straipsnyje nuorodų pirkimai/pardavimai draudžiami. Ar tai daryti slapčia ar viešai jūsų sprendimas. Bet kuriuo atveju rizikuojate paieškos sistemose prarasti pozicijas.

  VN:F [1.9.5_1105]
  +1
 8. avatar A.V

  Labai naudingi patarimai, tik pas pati autoriu pasigendu atgaliniu nuorodu.
  O gal jos yra bet kitokiu pavidalu nei iprastai ?

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 9. avatar Mantas

  Visiskai naujas situose dalykuose, nesuprantu to h1 naudojimo (antrastes), tai ta prasme jei ji didesne , tai pliusas?

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 10. avatar Marius

  Ačiū, info pravertė.

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 11. avatar topgun

  Ačiū už informacija

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 12. avatar emama

  Nelabai kreipiau dėmesio į tas atgalines nuorodas, bet dabar gal reiks užsiimti rimčiau. Ačiū.

  VA:F [1.9.5_1105]
  +1
 13. avatar Naudinga

  Straipsnis tikrai naudingas, pakankamai išsamus. :)

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 14. avatar zilvinas

  kas tos atgalinės nuorodos ir kaip jos viekia?

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 15. avatar forumietis

  Jei norite keistis ar pirkti nuorodas iš svetainės siulodarba.com (pagrindinis PR4, visi vidiniai PR3) rašykite tinklapio Kontaktai puslapyje.

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 16. avatar Romiteka

  Atgalinė nuoroda tai adresas kuriuo lankytojai randa tavo puslapį. Kuo daugiau nuorodų , tuo svaresnis tavo puslapis Google akimis

  VA:F [1.9.5_1105]
  0
 17. avatar Ignas

  Neprarasite, kol google botui tai atrodys organiskas atgaliniu nourodu kurimas, t.y. normalus kitu populiariu tinklalapiu atgaliniu nuorodu kurimas siuo atveju jusu tinklalapiui, jei pasirinksite santyki tarp savo pagrindiniu raktazodziu ir antriniu 80 procentu ant 20, placiau kalbant jei jusu pagrindinis raktazodis yra kaip numesti svorio o antrinis dieta o jus tarkime norite 100 atgaliniu nuorodu, tai siuo atveju turite kurti arba pirkti atgalines nurodas raktazodziui kaip numesti svori 80 atgaliniu nuorodu, o raktazodziui dieta 20 nuorodu, taip jus pagausite google bota kad tai organiskas atgaliniu nuorodu kurimas o tai google botas yvertins kaip: jusu tinklalapis yra naudingas zmonem turi naudinga informacija, nes yra isstumiamas kitu vartotoju y pirma puslapi jusu pasirinkatam agrindiniam raktazodziui, bet is tikro tai darote jus patys pirkdami arba kurdami atgalines nuorodas siuo santykiu :) parasta ir efektyvu, turite klausimu rasykite y el pasta contactme@webtopprofit.com

  VA:F [1.9.5_1105]
  0

Jūsų atsiliepimas

Gairės: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .