Puslapio pavadinimas – Svarbu!

<title> žymė lankytojams ir paieškos sistemos voramas turėtų pasakyti apie ką konkretus puslapis yra. Esant unikaliai tinklapio antraštei yra labai realu įgauti papildomo svorio paieškos sistemose ir pasiekti aukštas pozicijas jose. <title> žymė paprastai randama puslapio kodo viršuje kartu su <meta> ir kitomis žymėmis. Šis tekstas yra rodomas naršyklės lango viršuje ir taip pat bus traktuojamas kaip paieškos rezultato pavadinimas paieškos sistemoje.

Svarbu – unikali puslapio antrašte (pavadinimas).

Pirmas dalykas ką paieškos sistemos voras mato jūsų tinklapyje tai – puslapio pavadinimas. „Perskaitęs“ jį voras supranta apie ką šis puslapis yra. Sudarius unikalią ir puslapio temą atspindinčią antraštę yra gan paprasta sulaukti susidomėjusių lankytojų iš paieškos sistemų.

Pagrindiniai dalykai į ką atkreipti dėmesį sudarant puslapio pavadinimą:

 • Ši žymė turi atspindėti konkretaus puslapio temą. Tai turėtų būti trumpas, 3-8 žodžių puslapio aprašymas.
 • Neprikimškite puslapio pavadinimo raktiniais žodžiais.
 • Puslapio pavadinimas turi būti unikalus kiekvienam puslapiui.
 • Puslapio pavadinimas turi būti trumpas ir paprastai suformuluotas, kad užtektų tik žvilgtelit ir ieškantis žmogus suprastu apie ką šis puslapis.
 • Tinklapio pavadinimą talpinkite tik pačioje puslapio pavadinimo pabaigoje.

Puslapio pavadinimo svarba.

Dėl neinformatyvaus puslapio pavadinimo jūs galite netik prarasti lankytojus, bet taip pat galite prarasti ir pozicijas paieškos sistemose. Tarkim, kad jūsų puslapis yra apie čiulptukus naujagimiams, o jūsų puslapio pavadinimas yra „Didžiulė žuvis prarijo žmogų“, tai savaime suprantama, kad tai suklaidins ne tik lankytojus, tačiau ir paieškos sistemos vorus.

Vienas svarbus dalykas kurį reikia turėti galvoje yra tai, kad viską reikia daryti kuo paprasčiau ir įskaitomiau tiek žmonėms tiek paieškos sistemos vorams.

Vietoj to, kad naudotumėte puslapio pavadinimą „Didžiulė žuvis prarijo žmogų“ savo tinklapiui apie čiulptukus kūdikiams – formuluokite jį taip „Prekės naujagimiams: Čiulptukai naujagimiams“.

VN:F [1.9.5_1105]
+1

 1. avatar Mangirdas Skripka

  “Prekės naujagimiams: Čiulptukai naujagimiams” ne visada yra optimaliausias variantas. Dažniau daugiau naudos būna title rašant patį smulkiausią pavadinimą. Šiuo atveju „Čiulptukai naujagimiams“.

  Taip yra todėl, kad googlėje žmogus retu atveju ieško „Prekės naujagimiams: čiulptukai naujagimiams“. Daug dažniau jieškoma „čiulptukai naujagimiams“. O kad šis puslapis yra kažkurio kito viduje turi matytis pagal nuorodą:

  http://www.tavosvetaine.lt/prekes-naujagimiams/ciulptukai-naujagimiams

  VA:F [1.9.5_1105]
  +3

Jūsų atsiliepimas

Gairės: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .