Homepage (namu puslapis)

Dažnai pasitaiko, kad tinklapių savininkai neatkreipia dėmesio į kelius kuriais yra pasiekiamas pradinis tinklalapio puslapis. Tai gali būti:

 • http://www.tinklapis.lt
 • tinklapis.lt
 • www.tinklapis.lt/index.html
 • tinklapis.lt/index.html

ir kt. tačiau visi iki vieno jie veda į vieną ir tą patį puslapį. Todėl norint palengvint paieškos sistemų vorų darbą aiškinantis kuris adresas ištiktųjų yra tas tikrasis pradinis puslapis yra siūloma naudoti peradresavimus. Kokioje formoje ir kokius juos naudoti yra paliekama spręsti jums. O peradresavimo būdus aptarėme šiame straipsnyje.

VN:F [1.9.5_1105]
-1

 1. avatar Jonas

  Tiesą sakant, šio straipsnio nelabai supratau. Savo puslapio adresą visada nurodau „www.jjphoto.eu“, bet į jį galima patekti, surinkus vien tik „jjphoto.eu“ ar „http://jjphoto.eu“ – nejaugi paieškų robotai tai traktuoja kaip skirtingus puslapius? Ir ką tokiu atveju man reiktų rašyti htaccess faile? Visus įmanomus variantus pagal „301 peradresavime“ pateiktą pavyzdį? Labai dėkingas už patarimą – Jonas Jankūnas

  VA:F [1.9.5_1105]
  +1
 2. avatar Nerijus

  Aš taip pat naudoju peradresavimą ir nesiskundžiu :)

  VA:F [1.9.5_1105]
  +1
 3. avatar Marius

  Jei as teisingai suprantu padaryk htaccess nukreipima su www arba be www ( kaip jau pats nori) tada robotai neturi teises skaldyti domenos is skirtingus puslapius. nes tiek taip tiek taip ivedus patenki i tapati puslapi.
  O siaip jei neturi nukreipim, tai jie turi teise laikyti dekim jjphoto.eu ir http://www.jjphoto.eu skirtingais puslapiais.
  Gal as klystu.

  VA:F [1.9.5_1105]
  0

Jūsų atsiliepimas

Gairės: , , , , , , , , , , , , , , , .