Top10 Firefox SEO įskiepių

Firefox“ naršyklė pasižymi ne tik greičiu naršant internetą, patogiomis funkcijomis,
bet ir gausa priedų. Dėl pastarųjų ši naršyklė yra pamėgta tarp visų tipų tinklapių administratorių, taip pat ir seo meistrų. Žemiau pateiksime dešimt mūsų nuomone geriausių ir naudingiausių Firefox įskiepių puslapius optimizuojant paieškos sistemose.

SEO įrankiai firefox naršyklei:

1. Sąrašą pradėsime Firebug 1.4.2 – šiuo priedu galite labai paprastai ir patogiai stebėti puslapio CSS struktūrą, keisti HTML ir JavaScript.
2. Google Global – dabar jau visiems yra žinoma, kad Google paieškos rezultatai skirtingose šalyse, kartais net skirtinguose miestuose būna skirtingi net suvedus identiškas paieškos frazes.
Tai sudaro problemas norint stebėti tinklapių pozicijas užsienyje. Šioje vietoje mums padės Google Global firefox priedas.
3. LinkChecker 0.6.3 – Šio priedo pagalba galime labai paprastai ir aiškiai pastebėti blogas (jau neveikiančias) puslapyje esančias nuorodas.
4. SeoQuake SEO extension – Šis priedas yra privalomas turėti kiekvieno tinklapių administratoriaus užsiimančio optimizavimu paieškos sistemoms (seo).
Šiame priede yra daugiau kaip 30 naudingų funkcijų tokių kaip Google PageRank, atgalinių nuorodų kiekis, raktažodžių tankis, Google indeksuotų puslapių kiekis ir dar daug kitų kasdien praverčiančių įrankių.
5. SearchStatus 1.30 – SearchStatus yra supaprastinta SeoQuake priedo versija. Šiame firefox priede taip pat paprastai ir aiškiai galime stebėti puslapio Google PageRank, Alexa rank taip pat šis įrankis leis stebėti ir puslapyje esančias „nofollow“ nuorodas.
6. SEOpen 0.9 – Tai įrankis suteiksiantis kelis esminius įrankius padėsiančius optimizuojant, bet stebint puslapius paieškos sistemose.
7. Server spy - Šis firefox įrankis skirtas stebėti serverio operacinę sistemą.
8. X-Ray 0.9 – optimizuojant puslapį stebime ne tik kaip jis atrodo naršyklės lange, tačiau ir tinklapio kodą. Šis įrankis padės patogiai pamatyti bet kokio puslapio source kodą.
9. Niche Watch Tool – Šis puikus priedas suteiks jums svarbios informacijos norint įveikti konkurentus. Jo pagalba galite stebėti konkurentų atgalines nuorodas, indeksuotų puslapių skaičių, PageRank ir kt.
10. Flagfox 3.3.15 – naršyklės lango apatiniame kampe atvaizduoja šalies vėliavą kurios serveryje yra patalpintas tinklapis.
VN:F [1.9.5_1105]
+15
Top10 Firefox SEO įskiepių, 8.5 out of 10 based on 2 ratings

  1. avatar sergej

    Seostatus labai geras priedas.Rodo noindex,nofollow, o tai pat pr.

    VA:F [1.9.5_1105]
    0

Jūsų atsiliepimas

Gairės: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .